Probíhá příjem předmětů do AUKCE ZÁŘÍ 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2021

Číslo položky: 14373
Poslední dražitel: 13345

Nesignováno

Hon na zvěř
olej na plátně, 55 x 69 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:05:00
Číslo položky: 14275
Poslední dražitel: 13708

Skála Vít (1883 - 1967)

Polní cesta
olej na kartonu, 35 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14309
Poslední dražitel: 13732

Kilian Josef (1918 - 1999)

Rybova Lhota
olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno v pravé dolní části mírně vybouleno, datováno 1973, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14320
Poslední dražitel: 13740

Cyklus Portrét v čase: Helene Fourment
suchá jehla, 67 x 50, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, datováno 1978
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:10:00
Číslo položky: 14281

Kratochvíl

Kytice v okně
olej na plátně, 56 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14323

Suchánek Vladimír (1933 - 2021)

Anděl
barevná litografie, 41, 5 x 31, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, 21/100, datováno 1973
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:15:00
Číslo položky: 14282

Nečitelně signováno

Mutěnice u Hodonína
olej na kartonu, 50 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno nečitelně PD, datováno 1993
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14330
Poslední dražitel: 13747

barevná litografie, 22, 5 x 14, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 5/150, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:20:00
Číslo položky: 14290
Poslední dražitel: 13719

olej na kartonu, 25 x 30 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14341

Šavel Ilja

Zmrzlina
olej na plátně, 60 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  20:25:00

do AUKCE ZÁŘÍ 2021.