Probíhá příjem předmětů do AUKCE ZÁŘÍ 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2021

Číslo položky: 14355
Poslední dražitel: 13764

Hudeček František (1909 - 1990)

barevná litografie, 39, 5 x 29, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, 71/100, datováno 1972
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  21:25:00
Číslo položky: 14344
Poslední dražitel: 12012

olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14342
Poslední dražitel: 13755

Výhled na město
olej na kartonu, 42 x 54 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  21:30:00
Číslo položky: 14372
Poslední dražitel: 14538

Skála Valentin (1843 - 1891)

Lov zvěře
olej na plátně, 56 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, plátno a malba silně poškozeny, malba místy odpadlá, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14359
Poslední dražitel: 13767

Anděl
černobílá litografie, 23 x 15 cm, nerámováno, volně loženo, pasparta, papír mírně poškozen, 1/100, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  21:35:00
Číslo položky: 14338
Poslední dražitel: 13753

olej na kartonu, 24 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14374
Poslední dražitel: 14375

Skála Valentin (1843 - 1891)

Lesní zátiší se srnkami
olej na plátně, 62 x 73 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 2. pol. 19. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  21:40:00
Číslo položky: 14293
Poslední dražitel: 13721

Rotrekl Teodor (1923 - 2004)

Siesta
kombinovaná technika, pryskyřice, 30 x 22 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1972, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14291
Poslední dražitel: 10958

Trampota Jan (1889 - 1942)

olej na kartonu, 50 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1925, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 22.9.2021  21:45:00
Číslo položky: 14362
Poslední dražitel: 13769

Cesta J. R. Vilímka balónem k Baltickému moři
barevná litografie, 35, 5 x 24 cm, nerámováno, volně loženo, pasparta, signováno tužkou PD, autorský tisk, datováno 1984
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

do AUKCE ZÁŘÍ 2021.