Probíhá příjem předmětů do AUKCE ZÁŘÍ 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2021

Číslo položky: 14288
Poslední dražitel: 12766

Českomoravská Vysočina u Trhové Kamenice
olej na kartonu, 38 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Aktuální cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  21:35:00
Číslo položky: 14385
Poslední dražitel: 13785

Saudek Jan (* 1935)

Rty
soukromá korespondence od Jana Saudka, originální obálka, 1x reprodukovaná fotografie na pohlednici, brožura k výstavě, kombinovaná technika (akvarel, pastelka, tuš), mírně poškozeno
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14303
Poslední dražitel: 14706

Husáriková Jindra (1931 - 2016)

Cirkus
olej na plátně, 85 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 26 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  21:40:00
Číslo položky: 14390

Nesignováno

Na Karlově mostě
olej plátno na kartonu, 68 x 98 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nesignováno, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14326
Poslední dražitel: 13744

Madona
barevná litografie, 33 x 24, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 1/100, datováno 1971
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  21:45:00
Číslo položky: 14383
Poslední dražitel: 13784

Saudek Jan (* 1935)

Noční Žižkov
soukromá korespondence od Jana Saudka, originální obálka, 1x reprodukovaná fotografie na pohlednici, kombinovaná technika (akvarel, pastelka, tuš, tužka, scan), mírně poškozeno
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14412

Stříbrný Vladimír (1905 - 1970)

Portrét dívky s květinou
olej na plátně, 65 x 56 cm, rámováno, malba a rám mírně poškozeny, datováno 1934, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  21:50:00
Číslo položky: 14278
Poslední dražitel: 13711

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

olej na plátně, 44 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Aktuální cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 14306
Poslední dražitel: 13730

Procházka Antonín (1882 - 1945)

olej na překližce, 34 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, překližka mírně popraskaná, signováno LD, datováno 1930, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Aktuální cena: 23 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  21:55:00
Číslo položky: 14305
Poslední dražitel: 13729

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Zámek v Užhorodě
olej na kartonu, 69 x 57, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 60 000 Kč
Aktuální cena: 60 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  22:00:00

do AUKCE ZÁŘÍ 2021.