Na kraji lesa olej na plátně, 55 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno mírně vybouleno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Venkovský motiv olej na kartonu, 50 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1925, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Lokomotiva olej na plátně, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Venkovský motiv olej na kartonu, 35 x 46 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Siesta kombinovaná technika, pryskyřice, 30 x 22 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1972, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Podzimní krajina olej na kartonu, 24 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen