9 300 000 Kč

Číslo položky: 14053
Poslední dražitel: 13825

Dukát - Franc Josef 1915

typ IV., Au 986/1000, váha 3, 49 g, průměr 20 mm, rok 1915, mírně poškozeno, mírné oťuky na hranách
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:25:00
Číslo položky: 14130
Poslední dražitel: 11862

Nesignováno

Sv. Jiří
plastika, bronz, mramorový podstavec, výška s podstavcem 46 cm, neznačeno, mírně poškozeno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14142

Konvolut 20 ks pohlednic

20 ks pohlednic, mírně poškozené, okolo roku 1915 - 1920
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:30:00
Číslo položky: 14054
Poslední dražitel: 13826

Dukát - Franc Josef 1915

Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14055
Poslední dražitel: 13554

Dukát - Franc Josef 1915

Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:35:00
Číslo položky: 14074
Poslední dražitel: 13568

Svatováclavský dukát 1933

Au 986/1000, váha 3, 49 g, průměr 19, 75 mm, rok 1933, mírně poškozeno, mírné oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:40:00
Číslo položky: 14099

Popelník s asijskými motivy

popelník, vyryty asijské motivy, materiál nezjištěn, výška 47, 5 cm, váha cca 5, 4 kg, místy mírně poškozeno, 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14075
Poslední dražitel: 13568

Svatováclavský dvoudukát 1935

Au 986/1000, váha 6, 982 g, průměr 25 mm, rok 1935, mírně poškozeno, mírné oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 40 000 Kč
Aktuální cena: 125 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:45:00
Číslo položky: 14056
Poslední dražitel: 14493

100 Koruna - Franc Josef 1915

Au 900/1000, váha 33, 85 g, průměr 37 mm, rok 1915, mírně poškozeno, oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Aktuální cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:50:00
Číslo položky: 14058
Poslední dražitel: 14495

4 Dukát - Franc Josef 1915

typ IV., Au 900/1000, váha 13, 96 g, průměr 39, 5 mm, rok 1915, mírně poškozeno, mírné oťuky na hranách, mírné rysky na ploše
Vyvolávací cena: 10 000 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:55:00