9 300 000 Kč

Číslo položky: 14130
Poslední dražitel: 12144

Nesignováno

Sv. Jiří
plastika, bronz, mramorový podstavec, výška s podstavcem 46 cm, neznačeno, mírně poškozeno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:25:00