Galerie Národní 25
Úvod
Ceny autorů
Ceny mincí
Aukce
Aktuální aukce
Seznam aukcí
Aukční rekordy
Autoři
Výkup
Obrazy, kresby
Sklo
Porcelán
Šperky
Mince, bankovky
Plastiky
Nábytek
Hodiny, hodinky
Stříbro
Prodej
Obrazy, kresby
Sklo
Porcelán
Šperky
Mince, bankovky
Plastiky
Nábytek
Reference
Znalecké posudky
Přihlášení dražitele
Napište nám
Kontakt
Výstava betlémů
Přihlášení dražitele
Registrace dražitele
Zapomněli jste heslo?
Probíhá příjem předmětů do jarní aukce 2024.
9 300 000 Kč
Aukce >> Ostatní
--- všechny ---
Bankovka
Ostatní zlaté mince
Stříbrné mince
Zlaté mince - Československo
Zlaté mince - František Josef I.
Zlaté mince - Rusko
Zlaté mince - USA
Mince
Plastiky
Porcelán,kamenina
Sklo
Šperky
14095
13582
Valenta Bohuslav (1930 - 2003)
Dívčí akt s holubicí
olej na plátně, 95 x 75 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, signováno monogramem PD, datováno 1964, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, žák Emila Filly
Vyvolávací cena:
29 500 Kč
Dosažená cena:
190 000 Kč
Příhoz:
5 000 Kč
Ukončení aukce: 27.5.2021 21:55:00
Znalci na telefonu:
737 571 660
731 947 232
PROVIZE Z PRODEJE
OD 5%
Registrovaných dražitelů:
do JARNÍ AUKCE.