9 300 000 Kč

Číslo položky: 13998
Poslední dražitel: 14331

Jančálek Cyril (1891 - 1954)

olej na překližce, 54 x 71 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  20:15:00
Číslo položky: 14083
Poslední dražitel: 13574

Lauterbach Julius K. (1873 - 1939)

Dívka v šátku
olej na kartonu, 41, 5 x 21, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, pasparta, signováno LD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14064
Poslední dražitel: 11190

Stretti-Zamponi Jaromír (1882 - 1959)

Zasněžená Praha
barevná litografie, 35, 5 x 36, 5 cm, rámováno, rám a papír poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1914
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14027
Poslední dražitel: 13534

Bakulin Nikolaj (1896 - 1952)

Kozák
olej na kartonu, 30 x 22 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  20:20:00
Číslo položky: 14084
Poslední dražitel: 13575

Plesnivý Vincent (1879 - 1944)

Stařeček a stařenka z Boršic
kombinovaná technika na papíře, 29 x 47 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, zaskleno, pasparta, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 14066
Poslední dražitel: 11323

Anděl
černobílá litografie, 22 x 14, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír poškozen, přeložky, signováno tužkou PD, datováno 1920
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14018
Poslední dražitel: 13931

Emler František (1912 - 1992)

Tání
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Aktuální cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  20:25:00
Číslo položky: 14070
Poslední dražitel: 13985

Skála Vít (1883 - 1967)

Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14092
Poslední dražitel: 14000

Tužínský Alois (1907 - ?)

Norský fjord
olej na kartonu, 25 x 18 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14116
Poslední dražitel: 13597

Molitor Otto (1889 - ?)

Moravské slavnosti
olej na překližce, 58 x 80 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  20:30:00