9 300 000 Kč

Číslo položky: 14046
Poslední dražitel: 13548

kombinovaná technika na papíře, 15 x 20 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, nesignováno, na zadní straně pozůstalostní razítko autora, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:45:00
Číslo položky: 14095
Poslední dražitel: 13582

Valenta Bohuslav (1930 - 2003)

Dívčí akt s holubicí
olej na plátně, 95 x 75 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, signováno monogramem PD, datováno 1964, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, žák Emila Filly
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Aktuální cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:50:00
Číslo položky: 14006
Poslední dražitel: 12261

Erdelyi Vojtěch (1891 - 1955)

Dívčí akty
Vyvolávací cena: 180 000 Kč
Aktuální cena: 210 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 14251
Poslední dražitel: 14491

Syn J. Loukoty Josef
olej na plátně, 57, 5 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD a PD, datováno 1911, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, dílo pochází přímo z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14047
Poslední dražitel: 13548

Zátiší s kytarou
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:55:00
Číslo položky: 14252

Portrét Anny Loukotové
olej - koláž na plátně, 50 x 40 cm, nerámováno, malba mírně poškozena, nesignováno, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, dílo pochází přímo z pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14087
Poslední dražitel: 13576

olej na plátně, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, místy mírná krakeláž, signováno LD, datováno 1970, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Aktuální cena: 47 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14038
Poslední dražitel: 13543

Milenci
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Aktuální cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  22:00:00
Číslo položky: 14008
Poslední dražitel: 13522

Kremlička Rudolf (1886 - 1932)

Krajina u řeky
Vyvolávací cena: 450 000 Kč
Aktuální cena: 450 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 14244
Poslední dražitel: 13687

Pařížanka
olej na kartonu, 61 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, autorský rám, signováno PD Paris, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  22:05:00