9 300 000 Kč

Číslo položky: 14128
Poslední dražitel: 13869

Max František (1895 - 1969)

Černá věž v Praze
olej na kartonu, 46, 5 x 34, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  19:55:00
Číslo položky: 14122
Poslední dražitel: 13864

Max František (1895 - 1969)

Od Zámeckých schodů
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14117
Poslední dražitel: 13597

olej na kartonu, 14 x 20 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:00:00
Číslo položky: 14100
Poslední dražitel: 13154

Alferi P.

Benátky
olej plátno na kartonu, 68 x 55 cm, nerámováno, volně loženo, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13996
Poslední dražitel: 14313

Arabská čtvrť v Tangeru
barevná litografie, 28 x 29 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14121
Poslední dražitel: 13863

Max František (1895 - 1969)

Chrám sv. Mikuláše
olej na kartonu, 46 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1963, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:05:00
Číslo položky: 14041
Poslední dražitel: 14344

Toman Václav (1896 - 1962)

Podzimní les
olej na plátně, 45 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14011
Poslední dražitel: 13943

Skála Vít (1883 - 1967)

Žně na horách
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14061
Poslední dražitel: 13558

Nečitelně signováno

Kubistické zátiší
kombinovaná technika na papíře (olej, písek), 51 x 38 cm, nerámováno, volně loženo, papír poškozen, malba mírně poškozena, signováno nečitelně PH, datováno 1965
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  20:10:00
Číslo položky: 14015

Nesignováno

Real Palazzo di Portici
kvaš na papíře, 7, 5 x 10 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč