9 300 000 Kč

Číslo položky: 14256

olej na plátně, 50 x 65 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno PD, datováno 1934, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  22:30:00
Číslo položky: 14242
Poslední dražitel: 13685

Soukup

Makové pole
olej na kartonu, 27, 5 x 38, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno nečitelně, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  19:40:00
Číslo položky: 14243

Liebscher Karel (1851 - 1906)

Pohled na zříceninu
kombinovaná technika na kartonu, 16, 5 x 24 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno LD, 2. pol. 19. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14178
Poslední dražitel: 13641

Molnár Karel (1903 - 1981)

Karlův most
olej plátno na kartonu, 48 x 58 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, plátno neodborně fixováno, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  19:45:00
Číslo položky: 14171
Poslední dražitel: 13635

Nečitelně signováno

Horská krajina s chalupou
olej na plátně, 13 x 18 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14169
Poslední dražitel: 13634

Nesignováno (Molnár Karel)

Na houbách
olej na kartonu, 24 x 30 cm, rámováno, rám, karton a malba poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14155
Poslední dražitel: 14424

Mareček Bohumil (1884 - 1962)

Žampach
olej na kartonu, 41 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1936, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  19:50:00
Číslo položky: 14141
Poslední dražitel: 11595

Zjevení
uhel na papíře, 29, 5 x 43, 5 cm, nerámováno, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14139
Poslední dražitel: 11872

Karas Karel (1892 - 1969)

Ženský akt
olej na plátně, 50 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14150
Poslední dražitel: 11880

olej plátno na kartonu, 30 x 41 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1954, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  19:55:00