9 300 000 Kč

Číslo položky: 14186
Poslední dražitel: 13975

suchá jehla, 38 x 25 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1958
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  21:55:00