9 300 000 Kč

Číslo položky: 14185
Poslední dražitel: 11406

Studna v Karlachových sadech
černobílá litografie, 41, 5 x 48, 5 cm, rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 300/300, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:40:00