9 300 000 Kč

Číslo položky: 14183
Poslední dražitel: 11899

Herbst Jaroslav (1887 - 1971)

olej na plátně, 40 x 79 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1933, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  21:20:00