9 300 000 Kč

Číslo položky: 14094
Poslední dražitel: 13582

Valenta Bohuslav (1930 - 2003)

Dívčí akt s jablkem
olej na plátně, 70 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno monogramem UD, datováno 1974, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen, žák Emila Filly
Vyvolávací cena: 16 500 Kč
Aktuální cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 26.5.2021  22:20:00