9 300 000 Kč

Číslo položky: 14090
Poslední dražitel: 13579

Nesignováno

Dostihy v Paříži
olej na kartonu, 37 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, okolo roku 1900
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Aktuální cena: 29 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  22:15:00