9 300 000 Kč

Číslo položky: 14087
Poslední dražitel: 13576

olej na plátně, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, místy mírná krakeláž, signováno LD, datováno 1970, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Aktuální cena: 43 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  21:55:00