Probíhá příjem předmětů do AUKCE ZÁŘÍ 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2021

Číslo položky: 14087
Poslední dražitel: 13576

olej na plátně, 36 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, místy mírná krakeláž, signováno LD, datováno 1970, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 27.5.2021  22:05:00

do AUKCE ZÁŘÍ 2021.