9 300 000 Kč

Číslo položky: 13925
Poslední dražitel: 13613

Diviš P.

Na řece
kombinovaná technika na kartonu, 31 x 44 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1959
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  20:55:00