Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2021

Číslo položky: 13913
Poslední dražitel: 13455

Bauch Jan (1898 - 1995)

kombinovaná technika na papíře, 55 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, papír poškozen, zvlněn, signováno PD, datováno 1966
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  21:35:00
Číslo položky: 13843

Nesignováno

"Tak se asi půjde domů pěšky!"
tuš na papíře, 29, 5 x 40 cm, volně loženo, papír mírně poškozen, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13821
Poslední dražitel: 14392

Končistá ve Vysokých Tatrách
olej na plátně, 80 x 113 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  21:40:00
Číslo položky: 13950
Poslední dražitel: 13694

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Humoristická ilustrace
kombinovaná technika na papíře, 24 x 18 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, papír mírně poškozen, signováno UD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13889
Poslední dražitel: 13438

olej na kartonu, 51 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13841

Nesignováno

"A tyhle mám na turecký med!"
tuš na papíře, 30 x 40 cm, volně loženo, papír mírně poškozen, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  21:45:00
Číslo položky: 13877
Poslední dražitel: 14431

Vacátko Ludvík (1873 - 1956)

Akty
olej na překližce, 63 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13970
Poslední dražitel: 13495

Hölperl Anton (1820 - 1888)

Portrét ženy
olej na plátně, 48 x 41 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno nečitelně, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13823
Poslední dražitel: 13664

olej na plátně, 55 x 37 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 7 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  21:50:00
Číslo položky: 13855

Kresba k románu V. Donáta - Jen krok do nebe
Vyvolávací cena: 3 800 Kč
Aktuální cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

do AUKCE BŘEZEN 2021.