Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2021

Číslo položky: 13850

Zátiší s bonbóny
olej na plátně, 30, 5 x 38 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, rentoaláž, nesignováno, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  21:15:00
Číslo položky: 13802
Poslední dražitel: 13377

olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba a plátno poškozeny, malba zkrakelována, signováno PD, datováno 1939, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  21:20:00
Číslo položky: 13921
Poslední dražitel: 12888

olej na kartonu, 40 x 29, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, karton mírně vyboulen, datováno 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 4 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13892
Poslední dražitel: 14030

Radost
barevná litografie, 26, 5 x 32 cm, nerámováno, volně loženo, signováno tužkou PD, 90/95, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  21:25:00
Číslo položky: 13972
Poslední dražitel: 13496

Daněk Camillo

olej na plátně, 43, 5 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1932
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13848

Zátiší s pomeranči
olej na plátně, 38, 5 x 51, 5 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13805
Poslední dražitel: 13379

Před bouří
olej na plátně, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1937, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 5 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  21:30:00
Číslo položky: 13966

Nesignováno

Venkovské sídlo
olej na plátně, 38 x 47 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13864

Nečitelně signováno (Fr. Dvořák ?)

olej na plátně, 30 x 60 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, rentoaláž, signováno tužkou nečitelně PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13964

Fischer Vilhelm

Pražské zákoutí
olej na plátně, 60 x 49 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1928
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  21:35:00

do AUKCE BŘEZEN 2021.