Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2021

Číslo položky: 13907
Poslední dražitel: 14250

Franke B.

Rozkvetlá louka
olej na plátně, 46 x 46 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  20:45:00
Číslo položky: 13813

Nesignováno (Kolář Jiří)

Z cyklu Pocta Boženě Němcové
fotokoláž, barevný ofset, 24 x 17, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, nesignováno, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13955
Poslední dražitel: 13484

Krčil Josef (1906 - 1985)

Kaplička v Roztěži
olej na plátně, 42 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1935
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  20:50:00
Číslo položky: 13854

Ilustrace do humoristického časopisu
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13915
Poslední dražitel: 13024

Boháček Karel (1886 - 1928)

Rodina
olej na kartonu, 26 x 30 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13852

Klečící dívka
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  20:55:00
Číslo položky: 13936

Stehlík Jindřich (1905 - 1991)

Zruč nad Sázavou
olej na kartonu, 35 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13925

Diviš P.

Na řece
kombinovaná technika na kartonu, 31 x 44 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, zaskleno, pasparta, signováno PD, datováno 1959
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13952

Slavíček Jan (1900 - 1970)

Zátiší s langustou
kombinovaná technika na kartonu, 46 x 61 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  21:00:00
Číslo položky: 13856

Erotická vražda z lásky...
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

do AUKCE BŘEZEN 2021.