Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2021

Číslo položky: 13894
Poslední dražitel: 13442

Ditz

Zátiší s ovocem
olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  20:30:00
Číslo položky: 13951

Komárek Vladimír (1928 - 2002)

Ptáci
černobílá litografie, 50 x 30 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  20:35:00
Číslo položky: 13896
Poslední dražitel: 13443

Knížek Emanuel (1889 - ?)

Benátky
olej na kartonu, 56 x 35, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13961

Zasněžená ulice
olej na plátně, 31, 5 x 46 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. třetina 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 16 000 Kč
Aktuální cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13811
Poslední dražitel: 13383

Kolář Jiří (1914 - 2002)

Z cyklu Pocta Boženě Němcové
fotokoláž, barevný ofset, 24 x 17, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno na zadní straně, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13953
Poslední dražitel: 14283

Toyen (Marie Čermínová, 1902 - 1980)

sítotisk, 13, 5 x 9 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou UD, datováno 1971
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  20:40:00
Číslo položky: 13812
Poslední dražitel: 13384

Kolář Jiří (1914 - 2002)

Z cyklu Pocta Boženě Němcové
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13906
Poslední dražitel: 13450

Nesignováno

olej na plátně, 64 x 47, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba zkrakelována, nesignováno, 2. pol. 19. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13971
Poslední dražitel: 13495

Nesignováno

Čáslav
olej na kartonu, 35, 5 x 58 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  20:45:00
Číslo položky: 13956
Poslední dražitel: 13485

Turek Václav (1924 - 1988)

olej na sololitu, 50 x 70 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1977, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

do AUKCE BŘEZEN 2021.