Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2021

Číslo položky: 13957
Poslední dražitel: 13485

Turek Václav (1924 - 1988)

olej na sololitu, 50 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1976, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  20:30:00
Číslo položky: 13931
Poslední dražitel: 14057

Saudek Kája (1935 - 2015)

Red dog
tisk na plechu, 47 x 36, 5 cm, nerámováno, volně loženo, závěsný otvor v plechu, mírně poškozeno, signováno PD
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  20:35:00
Číslo položky: 13836
Poslední dražitel: 13401

Draní peří
akvarel na papíře, 60 x 43, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno LD, datováno 1922
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13893
Poslední dražitel: 13441

Gabriel Karel (1891 - 1963)

Vltava u Karlova mostu
olej na plátně, 39, 5 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13976
Poslední dražitel: 11260

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

V přístavu
kombinovaná technika na kartonu, 46 x 58 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, zaskleno, pasparta, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 6 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  20:40:00
Číslo položky: 13838
Poslední dražitel: 13034

Maran S. G. (1886 - 1983)

olej na kartonu, 50 x 66, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13932
Poslední dražitel: 11723

Saudek Kája (1935 - 2015)

Sfinga a Red dog
tisk na plechu, 47 x 36, 5 cm, nerámováno, volně loženo, závěsný otvor v plechu, mírně poškozeno, signováno UP
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13895
Poslední dražitel: 13442

Monogram R. I.

Starožitná klec
koláž - kombinovaná technika na papíře, 28 x 22 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno monogramem PD, datováno 1986
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13817
Poslední dražitel: 13837

Nečitelně signováno

olej na plátně, 39 x 46, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH (Paris), 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  20:45:00
Číslo položky: 13933
Poslední dražitel: 11450

Saudek Kája (1935 - 2015)

Sfinga
tisk na plechu, 47 36, 5 cm, nerámováno, volně loženo, závěsný otvor v plechu, mírně poškozeno, signováno UP
Příhoz: 100 Kč

do AUKCE BŘEZEN 2021.