Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2021

Číslo položky: 13948
Poslední dražitel: 14532

Šarlatán
serigrafie, 33 x 21 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 2002
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  20:20:00
Číslo položky: 13815

Nesignováno

olej na kartonu, 15, 5 x 26, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, neodborně restaurováno, nesignováno, 2. pol. 19. století, přiložen odborný posudek
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13858

Šafařík Jaroslav (1888 - 1947)

Na trhu
akvarel - tužka na papíře, 28, 5 x 38, 5 cm, rámováno, rám a papír poškozeny, papír vyboulen, zaskleno, prasklé sklo, pasparta, signováno tužkou PD, datováno 1945
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13831
Poslední dražitel: 13042

Engelmüller Ferdinand (1867 - 1924)

Břízy
pastel na papíře, 46 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1914
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  20:25:00
Číslo položky: 13883

Berková Dagmar (1922 - 2002)

Konvolut 7 ks kreseb a litografií
konvolut 7 ks kreseb a litografií, rozměry od 21 x 14 cm až 22 x 28 cm, rámováno, zaskleno, mírně poškozeno, signováno tužkou, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13945
Poslední dražitel: 14277

Zasněná
lept, suchá jehla, 12, 5 x 10, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno tužkou s věnováním UD, datováno 2003
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13975

Jaroněk Bohumír (1866 - 1933)

kombinovaná technika na papíře, 20 x 17 cm, rámováno, rám poškozen, papír mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno LD, 1. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13957
Poslední dražitel: 13485

Turek Václav (1924 - 1988)

olej na sololitu, 50 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1976, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  20:30:00
Číslo položky: 13834
Poslední dražitel: 14397

Maran S. G. (1886 - 1983)

Čertovka
olej na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13882
Poslední dražitel: 13433

Nesignováno

Romantická krajina s rybáři
olej na dřevě, 16 x 19, 5 cm, nerámováno, mírně poškozeno, nesignováno, 2. pol. 19. století
Příhoz: 100 Kč

do AUKCE BŘEZEN 2021.