Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2021

Číslo položky: 13959
Poslední dražitel: 13487

Gabriel H. M. (XIX - XX)

Květinový trh v Holandsku
olej na plátně, 65 x 92 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, na zadní straně plátna záplaty, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  20:55:00

do AUKCE BŘEZEN 2021.