Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2021

Číslo položky: 13944
Poslední dražitel: 14479

olej na plátně, 75 x 100 cm, rámováno, rám, plátno a malba poškozeny, signováno LD, datováno 1915, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  21:05:00

do AUKCE BŘEZEN 2021.