Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2021

Číslo položky: 13929
Poslední dražitel: 13466

Svážení sena
olej na plátně, 89 x 89 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, malba silně zkrakelována, místy odpadá, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  21:50:00

do AUKCE BŘEZEN 2021.