Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2021

Číslo položky: 13928
Poslední dražitel: 13466

Toyen (Marie Čermínová, 1902 - 1980)

Listy
barevná litografie, 24, 5 x 16, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2021  21:10:00

do AUKCE BŘEZEN 2021.