Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2021

Číslo položky: 13923
Poslední dražitel: 13107

Růžový den
olej na plátně, 70 x 90 cm, rámováno, rám, malba a plátno mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 25 000 Kč
Aktuální cena: 33 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  22:05:00

do AUKCE BŘEZEN 2021.