9 300 000 Kč

Číslo položky: 13874
Poslední dražitel: 14430

Tání na žďáreckém potoce
olej na plátně, 65 x 80 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, na zadní straně razítko z výstavy, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 58 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 11.3.2021  21:55:00