9 300 000 Kč

Číslo položky: 13688
Poslední dražitel: 13137

Zátiší s ovocem
olej na plátně, 65 x 80 cm, nerámováno, plátno a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:40:00
Číslo položky: 13637
Poslední dražitel: 14200

Warhol Andy (1928 - 1987)

Marilyn Monroe 11.31
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13732

Sosnovskij Arsenij Petrovic (1895 - 1967)

Moře
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:45:00
Číslo položky: 13673

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Lefévre - Utile
konvolut 4 ks barevných litografií, rozměry od 18 x 16, 5 cm do 27 x 19, 5 cm, volně loženo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13703
Poslední dražitel: 13323

Dvorský Bohumír (1902 - 1976)

olej na plátně, 93 x 74 cm, rámováno, rám mírně poškozen, plátno mírně vybouleno, mikrodírky v plátně, zažloutlý lak, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13638
Poslední dražitel: 13263

Liška v zimě
olej na plátně, 75, 5 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 14 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:50:00
Číslo položky: 13705
Poslední dražitel: 13027

Král Josef (1877 - 1914)

V přístavu
olej na kartonu, 59 x 44 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13757

Nesignováno

Muž s logikou
tuš na papíře, 22, 5 x 35 cm, papír mírně poškozen, pasparta, volně loženo, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13720
Poslední dražitel: 13320

Přítočno
olej na překližce, 41 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, mírně zvlněná překližka, signováno nečitelně LD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:55:00
Číslo položky: 13689

Košík s ovocem
olej na plátně, 73 x 95 cm, nerámováno, plátno a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč