9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 13674

Jubilejní výtisk k 65. narozeninám O. Janečka
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  20:40:00
Číslo položky: 13668

Úplatek
suchá jehla, 21 x 27 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 40/70, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  20:45:00
Číslo položky: 13634

Warhol Andy (1928 - 1987)

Marilyn Monroe 11.28
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  20:50:00
Číslo položky: 13683

Zátiší s pomeranči a hroznovým vínem
olej na plátně, 39 x 59 cm, nerámováno, plátno a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  20:55:00
Číslo položky: 13651

Brzké jaro
dřevoryt na hedvábí ?, 80 x 52, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, signováno LD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:00:00
Číslo položky: 13653
Poslední dražitel: 13870

Parník v noci
kombinovaná technika na papíře, 6, 7 x 8, 7 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno LD, datováno 1952
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:05:00
Číslo položky: 13676

Dalí Salvador (1904 - 1989)

Flordali I.
barevná litografie, 65 x 97 cm, signováno tužkou PD, datováno 1981, na zadní straně ověření pravosti, v soupise díla pod číslem 1586
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:10:00
Číslo položky: 13685

Pařížanka
olej na plátně, 66 x 53 cm, nerámováno, plátno a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Aktuální cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:15:00
Číslo položky: 13628

Warhol Andy (1928 - 1987)

Marilyn Monroe 11.22
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13644
Poslední dražitel: 13267

Lesní tůň
olej na kartonu, 49, 5 x 65 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno dodatečně LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:20:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »