9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 13673

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Lefévre - Utile
konvolut 4 ks barevných litografií, rozměry od 18 x 16, 5 cm do 27 x 19, 5 cm, volně loženo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:45:00
Číslo položky: 13638
Poslední dražitel: 13263

Liška v zimě
olej na plátně, 75, 5 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:50:00
Číslo položky: 13661
Poslední dražitel: 13875

Monogram J. Z.

Zátiší s ovocem
barevný pastel - tužka na papíře, 19, 5 x 21, 5 cm, volně loženo, mírně poškozeno, signováno monogramem LH a PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:55:00
Číslo položky: 13689

Košík s ovocem
olej na plátně, 73 x 95 cm, nerámováno, plátno a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13670
Poslední dražitel: 13285

Tetřívci
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  22:00:00
Číslo položky: 13627

Lichtenstein Roy (1923 - 1997)

As I opened fire
3 x serigrafie, 60, 5 x 50 cm, signováno tužkou PD, datováno 1966, publikováno v monografii
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13656
Poslední dražitel: 13386

Nečitelně signováno

Moravské slavnosti
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  20:00:00
Číslo položky: 13633

Warhol Andy (1928 - 1987)

Marilyn Monroe 11.27
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  20:15:00
Číslo položky: 13648
Poslední dražitel: 13270

Neprakta Winter Jiří (1924 - 2011)

Lovy na stonožky jsou opravdu vzrušující
kombinovaná technika na papíře, 16 x 27, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, místy zažloutlé skvrny, signováno UD, vystaveno v souborné výstavě v NSR roku 1985, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  20:20:00
Číslo položky: 13678
Poslední dražitel: 13291

Pařížské střechy
suchá jehla, 14 x 28 cm, volně loženo, papír mírně poškozen, signováno UD, datováno 1943
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  20:30:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »