9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5 6 7 »
Číslo položky: 13687

Francouzská krajina
olej na plátně, 40 x 50 cm, nerámováno, plátno a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:15:00
Číslo položky: 13682

Navrátil Josef Matěj - pravděpodobně okruh autora

Alpská krajina
kvaš na kartonu, 21, 5 x 26, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, místy zažloutlé skvrny, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:20:00
Číslo položky: 13643
Poslední dražitel: 13266

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

olej na kartonu, 25 x 33 cm, rámováno, rám a malb mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:25:00
Číslo položky: 13679
Poslední dražitel: 11580

Karas Karel (1892 - 1969)

olej na plátně, 110 x 129, 5 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:30:00
Číslo položky: 13684

Zátiší s pohárem a mísou ovoce
olej na plátně, 44 x 52 cm, nerámováno, plátno a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:35:00
Číslo položky: 13667
Poslední dražitel: 13282

Krysař
barevná litografie, 48, 5 x 37, 5 cm, rámováno, rám poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 36/70
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13688

Zátiší s ovocem
olej na plátně, 65 x 80 cm, nerámováno, plátno a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:40:00
Číslo položky: 13637

Warhol Andy (1928 - 1987)

Marilyn Monroe 11.31
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 13673

Mucha Alfons (1860 - 1939)

Lefévre - Utile
konvolut 4 ks barevných litografií, rozměry od 18 x 16, 5 cm do 27 x 19, 5 cm, volně loženo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:45:00
Číslo položky: 13638
Poslední dražitel: 13263

Liška v zimě
olej na plátně, 75, 5 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:50:00

« 1 2 3 4 5 6 7 »