9 300 000 Kč

Číslo položky: 13657
Poslední dražitel: 13508

Pohled na Dubrovník
olej na kartonu, 54, 5 x 65 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, zažloutlé skvrny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  20:25:00
Číslo položky: 13630

Warhol Andy (1928 - 1987)

Marilyn Monroe 11.24
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  20:35:00
Číslo položky: 13650
Poslední dražitel: 13271

Na Karlově mostě
olej na plátně, 66 x 96 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Aktuální cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  20:40:00
Číslo položky: 13631

Warhol Andy (1928 - 1987)

Marilyn Monroe 11.25
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  20:50:00
Číslo položky: 13665

Luděk Marold - pravděpodobně okruh autora

Na trhu
kombinovaná technika na papíře, 32 x 23, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, zaskleno, pasparta, signováno PD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  20:55:00
Číslo položky: 13671

Fratellini
barevná litografie, 21 x 29 cm, nerámováno, pasparta, signováno LD, papír mírně poškozen, datováno 1937
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Aktuální cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:00:00
Číslo položky: 13632

Warhol Andy (1928 - 1987)

Marilyn Monroe 11.26
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:05:00
Číslo položky: 13652

Ilustrace
černobílá litografie, 60, 5 x 46, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno tužkou PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Aktuální cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:10:00
Číslo položky: 13635

Warhol Andy (1928 - 1987)

Marilyn Monroe 11.29
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Aktuální cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:15:00
Číslo položky: 13643
Poslední dražitel: 13968

Dvořák Bohuslav (1867 - 1951)

olej na kartonu, 25 x 33 cm, rámováno, rám a malb mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Aktuální cena: 6 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 9.12.2020  21:25:00