9 300 000 Kč

Číslo položky: 13669
Poslední dražitel: 14100

Hoch se psem
olej na plátně, 40 x 31 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Aktuální cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:50:00