9 300 000 Kč

Číslo položky: 13666
Poslední dražitel: 13282

olej na plátně, 77 x 84 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, obtisknutý vypínací rám, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 10 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:40:00