9 300 000 Kč

Číslo položky: 13664
Poslední dražitel: 12999

Jansa Václav (1859 - 1913)

Plachetnice
olej na dřevě, 26 x 40 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, okolo roku 1900, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  21:55:00