Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2021.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE BŘEZEN 2021

Číslo položky: 13646
Poslední dražitel: 14166

Radimský Václav (1867 - 1946)

Slepé rameno
olej na plátně, 88, 5 x 70, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, místy krakeláž, signováno LD, 1. třetina 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 125 000 Kč
Dosažená cena: 330 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 10.12.2020  22:25:00

do AUKCE BŘEZEN 2021.