Lovecké zátiší olej na plátně, 65 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Notre Dame v Paříži olej na plátně, 48 x 57, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PH, datováno 1947, přiložen katalog z Výstavy v Karlových Varech z roku 1972, ověřovací certifikát pravosti díla přilože...