Jarní nálada olej na kartonu, 25 x 35, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno s přípisem PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Krajina u Vysokého nad Jizerou olej na plátně, 71 x 99 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, nevypnuté plátno, signováno PD, datováno 1936, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Podzimní nálada olej na plátně, 32 x 40 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Koně na náměstí olej na plátně, 50 x 73 cm, rámováno, malba mírně poškozena, v levé dolní části záplata, signováno PD, datováno 1905, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Jihočeský rybník olej plátno na kartonu, 31, 5 x 41 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Dívka s oslíkem olej na kartonu, 71 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen