9 300 000 Kč

Číslo položky: 13594
Poslední dražitel: 14114

Modrý Vladimír (1907 - 1976)

Krajina před bouří
kombinovaná technika na papíře, 93, 5 x 110 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1961
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 31 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  21:45:00
Číslo položky: 13595
Poslední dražitel: 13343

Heřman Jiří (1892 - 1969)

Pohled na město
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1944, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 13538
Poslední dražitel: 13425

Letní nálada u řeky
olej na plátně, 45 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 42 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  21:40:00
Číslo položky: 13539
Poslední dražitel: 13894

Břízy
olej na plátně, 44, 5 x 55 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13598
Poslední dražitel: 13727

Přítelkyně
akvarel na papíře, 30, 5 x 23 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13573
Poslední dražitel: 12325

Nesignováno (Oldřich Blažíček)

U Sv. Matěje
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 40 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  21:35:00
Číslo položky: 13576
Poslední dražitel: 13625

Rotrekl Teodor (1923 - 2004)

Korále
kombinovaná technika, pryskyřice, 49, 5 x 73 cm, rámováno, rám mírně poškozen, v levém horním rohu prasklá pryskyřice o velikosti cca 3 cm, signováno PD, datováno nečitelně, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 53 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  21:30:00
Číslo položky: 13511
Poslední dražitel: 13005

Pytlák
olej na překližce, 49, 5 x 39, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 91 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  21:25:00
Číslo položky: 13575
Poslední dražitel: 13638

kombinovaná technika na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 13579
Poslední dražitel: 14165

Vlčí máky
olej na plátně, 60 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 100 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč