Předaukční výstava aukce září 2020 probíhá od 14. 9. 2020
každé pondělí až čtvrtek 9 - 12 a 13 - 16 hod.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 13536
Poslední dražitel: 13354

Baletka
olej na plátně, 60 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Aktuální cena: 88 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  21:55:00