9 300 000 Kč

Číslo položky: 13536
Poslední dražitel: 14182

Baletka
olej na plátně, 60 x 50 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 120 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 24.9.2020  21:55:00