Zoubek Olbram (1926 - 2017)
více o autorovi...Kúrosvýška 64 cm, cín, zlaceno, značeno ve spodní části, mírně poškozeno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 186 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč
Ukončení aukce: 18.6.2020 22:10:00
Svatováclavský dukát 1924
Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1924, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 18.6.2020 22:00:00
Svatováclavský dukát 1926
Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1926, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč
Svatováclavský dukát 1925
Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1925, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 18.6.2020 21:50:00
Svatováclavský dukát 1923
Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1923, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 15 700 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 18.6.2020 21:45:00
20 Kronen 1896
typ V., Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 77 g, rok 1896, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 18.6.2020 21:40:00
4 Dukát 1915
Au 986/1000, průměr 39,5 mm, váha 13,96 g, rok 1915, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 18.6.2020 21:35:00
8 Gulden - 20 Franků
Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6,45 g, rok 1892, poškozeno
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč
20 Franků
Au 900/1000, průměr 21 mm, průměr 6,42 g, rok 1866, poškozeno
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 18.6.2020 21:30:00
Svatováclavský dukát 1926
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 17 600 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 18.6.2020 21:25:00