Probíhá příjem předmětů do aukce Září 2020.

9 300 000 Kč

PŘIJÍMÁME PŘEDMĚTY DO AUKCE ZÁŘÍ 2020

Číslo položky: 13348
Poslední dražitel: 13128

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Kúros
výška 64 cm, cín, zlaceno, značeno ve spodní části, mírně poškozeno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 186 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  22:10:00

do aukce Září 2020.