9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE ČERVEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

Číslo položky: 13348
Poslední dražitel: 13053

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Kúros
výška 64 cm, cín, zlaceno, značeno ve spodní části, mírně poškozeno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Aktuální cena: 67 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 18.6.2020  21:45:00

do aukce Červen 2020.