9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE ČERVEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

Číslo položky: 13478

Nesignováno

Z Janova u Mladé Vožice
olej na kartonu, 27 x 36 cm, rám mírně poškozen, nesignováno, na zadní straně autorský přípis od Oty Bubeníčka, datováno 1948
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  21:10:00

do aukce Červen 2020.