9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE ČERVEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

Číslo položky: 13336

Warhol Andy (1928 - 1987)

Mao
serigrafie, 33, 5 x 33 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, signováno PD, 93/100, 2. pol. 20. století, dílo pochází z rozsáhlé soukromé sbírky
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Aktuální cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.6.2020  20:40:00

do aukce Červen 2020.