9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do únorové aukce 2020.

Číslo položky: 13311
Poslední dražitel: 13900

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

olej na plátně, 90 x 75 cm, rámováno, rám a malba poškozeny, signováno PD, datováno 1918, na zadní straně štítek z výstavy v Benátkách v roce 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Aktuální cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  21:30:00

do únorové aukce 2020.