9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do únorové aukce 2020.

Číslo položky: 13310
Poslední dražitel: 13144

Kreutz Jan (1897 - 1979)

Moravské slavnosti
olej na kartonu, 98, 5 x 72 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Aktuální cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  21:00:00

do únorové aukce 2020.