9 300 000 Kč

Číslo položky: 13309
Poslední dražitel: 13032

Figura
olej na kartonu, 95 x 64 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, karton místy vyboulen, signováno UD, datováno 1995, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 11 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 25.2.2020  21:55:00