9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do únorové aukce 2020.

Číslo položky: 13307
Poslední dražitel: 12869

Ilustrace ke knize "Pozor, Tome, Špion!"
kombinovaná technika na papíře, 23 x 20, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, pasparta, signováno PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Aktuální cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 27.2.2020  22:05:00

do únorové aukce 2020.